O nas

Od dawna obserwujemy nieustannie zmieniającą się branżę elektryczną zarówno w zakresie realizacji inwestycji jak i w samym handlu. Widzimy jak bardzo złożonym procesem jest obsługa inwestycyjna, a także jak rosną oczekiwania Klientów w związku z ciągłymi zmianami przepisów i norm budowlanych.

Wiemy jak temu zaradzić i to wyróżnia nas na rynku zarówno w sektorze handlu jak i samych inwestycji. Profesjonalizm i zaangażowanie towarzyszy nam każdego dnia. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wyprzedzać konkurencję i utrzymywać pozycję lidera na rynku lokalnym. Nasz zespół podejmuje każde wyzwanie dbając przy tym o dobrą atmosferę i zadowolenie każdego, nawet najdrobniejszego Klienta. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo.

Jesteśmy firmą młodą ale to co robimy, robimy z pasją, podejmujemy nawet najtrudniejsze wyzwania, stawiamy sobie bardzo ambitne cele i rozwijamy się bardzo dynamicznie. Obsługujemy sektor przemysłowy, oświetleniowy, deweloperski, energetyczny, projektowy, a także sprzedaż hurtową i detaliczną. Jesteśmy udziałowcem grupy dystrybucyjnej Inter-Elektro, dzięki czemu zapewniamy dostęp do zróżnicowanego asortymentu w najlepszych rynkowych cenach.

Zapraszamy do współpracy!